ВЕЛОСИПЕД MAX МЕНТА 8.0 28’’ ЗЕЛЕН
   ВЕЛОСИПЕД MAX МЕНТА 8.0 28’’ ЗЕЛЕН
   ВЕЛОСИПЕД MAX МЕНТА 8.0 28’’ ЗЕЛЕН
   ВЕЛОСИПЕД MAX МЕНТА 8.0 28’’ ЗЕЛЕН
   ВЕЛОСИПЕД MAX МЕНТА 8.0 28’’ ЗЕЛЕН
   ВЕЛОСИПЕД MAX МЕНТА 8.0 28’’ ЗЕЛЕН
   ВЕЛОСИПЕД MAX МЕНТА 8.0 28’’ ЗЕЛЕН

   ВЕЛОСИПЕД MAX МЕНТА 8.0 28’’ ЗЕЛЕН

   Напиши рецензија (0)
   11.999 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 991 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Големина на тркала 28″/Тенкометален рам

   18″/Висококвалитетни гуми Compass

   700X32C/Алуминиум-пластика рачки за

   кочници/Comfort седиште со М6 Qick

   Release/Aлуминиумски бандажи/V-brake

   алуминиумски кочници/Метални браници/

   Предна корпа/Заден багажник/Предно-

   Задно светло/Браник на ланец/Среден

   Потпирач

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Големина на тркала 28″/Тенкометален рам

   18″/Висококвалитетни гуми Compass

   700X32C/Алуминиум-пластика рачки за

   кочници/Comfort седиште со М6 Qick

   Release/Aлуминиумски бандажи/V-brake

   алуминиумски кочници/Метални браници/

   Предна корпа/Заден багажник/Предно-

   Задно светло/Браник на ланец/Среден

   Потпирач

   1 година гаранција 

   800827
   60 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   ВЕЛОСИПЕД MAX МЕНТА 8.0 28’’ ЗЕЛЕН

   16 други производи во иста категорија:

   ВЕЛОСИПЕД MAX МЕНТА 8.0 28’’ ЗЕЛЕН

   11.999 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 991 ден.
   со ДДВ