Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!

   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!

   Напиши рецензија (0)
   12.990 ден.
   15.799 ден.
   Заштеди 2.809 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Со секој купен велосипед CORRADO 8.0 GREEN добивате гратис:

   • Кацига
   • Задно светло
   • Предно светло + свирка
   • Држач за шише 
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN

   • Големина на тркала: 26″
   • Лесен метален рам: 19″
   • Висококвалитетни гуми Kenda 26″
   • Менувач преден и заден Shimano
   • 21 speed Rapid Fire Tourney Index EF500 + Shimano
   • Алуминиумски рачки за кочници
   • Vader Sport-S седиште со М6 Qick Release
   • Дупли алуминиумски бандажи
   • Предна и задна диск кочница
   • Средна осовина со затворен касетен систем
   • Метални педали со лагери

    

   1 година гаранција 

   ОПРЕМА ГРАТИС:

    

   1. USB Предно Светло + 120 Децебели свирка - USB-B004

   • Материјал: АБС Пластика
   • Светлост LED : 250 Лумени - COB лед 
   • LED боја: Бела
   • Напојување: USB 1200mA Литиум полимерни батеии на полнење
   • 3 х програми - модови: Јако / Слабо / трепкање
   • Со 120 Децибели Свирка                                                   
   • Пакување со: Светло, Пластчна стега и USB кабел

    

   2. USB Задно Светло - RBL-25

   • Материјал:Пластика
   • Светлост LED: High Brightness 5 х COB лед
   • LED боја: Црвена / Бела 
   • Напојување: USB 330mA Литиум полимерни батеии на полнење                       
   • 6 програми - модови
   • Работни часови 4-12                     
   • Пакување: Светло, Силиконска стега и USB кабел

    

   3. Алуминиумски држач за шише - WBH-02

   • Материјал: Алуминиум
   • Тежина: 180 грама
   • Едноставно за монтажа и прилагодливо  на различна димензија на шише

    

   4. Заштитна кацига за велосипедизам - HZ-87132

   • Високо Квалитетна заштитна кацига со USB задно светло
   • Материјал :PC+EPS
   • Големина за глава: 58-63cm - со можност за подесување
   801580

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед CORRADO 8.0 GREEN + Опрема ГРАТИС!

   12.990 ден.
   15.799 ден.
   Заштеди 2.809 ден.
   со ДДВ