Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!

   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!

   Напиши рецензија (0)
   11.799 ден.
   14.999 ден.
   Заштеди 3.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со секој купен велосипед MAX RUNNER 8.0 RED добивате гратис:

   • Кацига
   • Задно светло
   • Предно светло + свирка
   • Држач за шише
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Велосипед MAX RUNNER 8.0 Red - 

   • Метален рам 18″
   • Висококвалитетни гуми Wanda 29″×2.10
   • Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач
   • Vader Sport седиште со М6 Qick Release
   • Дупли Aлуминиумски бандажи
   • Предна и задна Disk кочница
   • Средна осовина со затворен касетен систем
   • Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)
   • Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)
   • Полу метални педали со лагери-Заден потпирач

    

   1 година гаранција 

   ОПРЕМА ГРАТИС:

    

   1. USB Предно Светло + 120 Децебели свирка - USB-B004

   • Материјал: АБС Пластика
   • Светлост LED : 250 Лумени - COB лед 
   • LED боја: Бела
   • Напојување: USB 1200mA Литиум полимерни батеии на полнење
   • 3 х програми - модови: Јако / Слабо / трепкање
   • Со 120 Децибели Свирка                                                   
   • Пакување со: Светло, Пластчна стега и USB кабел

    

   2. USB Задно Светло - RBL-25

   • Материјал:Пластика
   • Светлост LED: High Brightness 5 х COB лед
   • LED боја: Црвена / Бела 
   • Напојување: USB 330mA Литиум полимерни батеии на полнење                       
   • 6 програми - модови
   • Работни часови 4-12                     
   • Пакување: Светло, Силиконска стега и USB кабел

    

   3. Алуминиумски држач за шише - WBH-02

   • Материјал: Алуминиум
   • Тежина: 180 грама
   • Едноставно за монтажа и прилагодливо  на различна димензија на шише

    

   4. Заштитна кацига за велосипедизам - HZ-87132

   • Високо Квалитетна заштитна кацига со USB задно светло
   • Материјал :PC+EPS
   • Големина за глава: 58-63cm - со можност за подесување

    

    

   801584
   18 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед MAX RUNNER 8.0 RED + Опрема ГРАТИС!

   11.799 ден.
   14.999 ден.
   Заштеди 3.200 ден.
   со ДДВ