Велосипед VENSSINI TORINO TOR 263 зелен
   Велосипед VENSSINI TORINO TOR 263 зелен
   Велосипед VENSSINI TORINO TOR 263 зелен

   Велосипед VENSSINI TORINO TOR 263 зелен

   Напиши рецензија (0)
   10.999 ден.
   11.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште црно сино CENTURY SG-322

   Рачки за волан MEGA црно портокалови краци

   Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црн

   Сет V PVC без рачки кочници

   Педали PVC KLASIK со лагер

   Среден погон MTB црн 22/32/42Т

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец MTB MAYA Z33 P6001

   Обрач  V1 26" сив 36 дупки V1.26SV.

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава MTB 36R

   SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU

   Индекс на фаза жолт 13T-28T SHUN FENG

   Среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO

   Заден менувач SHIM. TZ KUKA ARDTZ500GSB

   Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

   Гаранција:  1 година

   1261108
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VENSSINI TORINO TOR 263 зелен

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VENSSINI TORINO TOR 263 зелен

   10.999 ден.
   11.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ