Велосипед VISITOR AVA272AMD2 27.5"/20" AVANGARD
   Велосипед VISITOR AVA272AMD2 27.5"/20" AVANGARD

   Велосипед VISITOR AVA272AMD2 27.5"/20" AVANGARD

   Напиши рецензија (0)
   19.999 ден.
   21.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште KAPPA DUE зелено

   HERRMANS РАЧКИ НА ВОЛАН 

   Рачки VIT COMP 31.8X640 GREEN

   Гаранција:  1 година

   1280108
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VISITOR AVA272AMD2 27.5"/20" AVANGARD

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VISITOR AVA272AMD2 27.5"/20" AVANGARD

   19.999 ден.
   21.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ