• Ново
  Велосипед VISITOR EXP271AMD2 27"/20" EXPLOSION ALU + Опрема ГРАТИС!
  Велосипед VISITOR EXP271AMD2 27"/20" EXPLOSION ALU + Опрема ГРАТИС!

  Велосипед VISITOR EXP271AMD2 27"/20" EXPLOSION ALU + Опрема ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  24.999 ден.
  26.999 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Со секој купен велосипед VISITOR EXP271AMD2 27"/20" EXPLOSION ALU добивате гратис:

  • Ѕвонче
  • Држач за шише 
  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Седиште KAPPA DUE зелено

  HERRMANS РАЧКИ НА ВОЛАН 

  Рачки VIT COMP 31.8X640 GREEN

  Гаранција:  1 година

  ОПРЕМА ГРАТИС:

   

  1. Sвонче мало на тик

  2. Држач за шише ALUMINIUM

  1280182
  50 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед VISITOR EXP271AMD2 27"/20" EXPLOSION ALU + Опрема ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед VISITOR EXP271AMD2 27"/20" EXPLOSION ALU + Опрема ГРАТИС!

  24.999 ден.
  26.999 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ