Велосипед VISITOR TRE281 AMS 28"/21" АЛУМИНИУМ CITY LIMITED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед VISITOR TRE281 AMS 28"/21" АЛУМИНИУМ CITY LIMITED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед VISITOR TRE281 AMS 28"/21" АЛУМИНИУМ CITY LIMITED + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед VISITOR TRE281 AMS 28"/21" АЛУМИНИУМ CITY LIMITED + Опрема ГРАТИС!

   Велосипед VISITOR TRE281 AMS 28"/21" АЛУМИНИУМ CITY LIMITED + Опрема ГРАТИС!

   Напиши рецензија (0)
   27.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со секој купен велосипед VISITOR TRE281 AMS 28"/21" АЛУМИНИУМ CITY LIMITED добивате гратис:

   • Ѕвонче
   • Држач за шише 
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште HUABEI ELEGANT црно

   Рачки за волан HERRMANS црно сиви краци

   Волан челик SF црн 31.8X640

   Сет V-ALU без рачки кочници

   Предно светло со 2 функции 5 LED FOXEYE

   Педали PP со катадиоптери

   Среден погон MTB црн 28/38/48Т

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец MTB KMC Z-50 116L

   Обрач  V3 28" CRNI 36 RUPA V3.28CR.

   Предна глава JOYTECH ALU

   Задна глава JOYTECH ALU CRNA

   SP.28X1.75 (47-622) црна  REFL MITAS

   Браник EUROFENDER PVC црна SPORT

   Индекс на фаза жолт 13T-28T SHUN F.

   Среден менувач SHIM.TOURNE RUPA ARDTY300D

   Заден менувач SHIM.TOURNE RUPA ARDTY300D

   Рачен менувач SHIM.CRNE ASTEF41LBL

   Заден трепкач на браник CITY

   Гаранција:  1 година

   ОПРЕМА ГРАТИС:

    

   1. Sвонче мало на тик

   2. Држач за шише ALUMINIUM

   1280001
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VISITOR TRE281 AMS 28"/21" АЛУМИНИУМ CITY LIMITED + Опрема ГРАТИС!

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VISITOR TRE281 AMS 28"/21" АЛУМИНИУМ CITY LIMITED + Опрема ГРАТИС!

   27.999 ден.
   со ДДВ