• Ново
  Велосипед EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC + Опрема ГРАТИС!
  Велосипед EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC + Опрема ГРАТИС!
  Велосипед EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC + Опрема ГРАТИС!

  Велосипед EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC + Опрема ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  18.999 ден.
  19.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Со секој купен велосипед EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC добивате гратис:

  • Ѕвонче
  • Држач за шише 
  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Седло BORTIGE црвено

  Рачки на волан HERRMANS кратки црно-сиви

  Волан Челик SF црн 31.8X640

  Гарнитура V-ALU

  Диск кочници, предна механичка SYPO 

  Педали PP со катадиоптер

  Среден погон MTB црн 28/38/48T

  Средна осовина 3U на штраф KENLI

  Ланец MTB MAYA Z50 P7003

  Рам V3 28" црн 36 дупки V3.28CR.

  Предна глава челик, црна за диск

  Задна глава .MTB 36R челик црна SHUNFE.

  SP.29 X 2,35 60-622 црна MITAS

  FAZ INDEX CRNO 14T-28T SHUN FENG

  Преден менувач SHIMANO.31.8MM AFDTZ510DSTM6

  заден менувач SHIMANO.TZ RUPA ARDTZ500GSD

  Рачен менувач.SHIMANO REVOSHIFT 3 FRIC./ 6 ASLRS35LNBP/ASLRS35R6AP

  Гаранција:  1 година

  ОПРЕМА ГРАТИС:

   

  1. Sвонче мало на тик

  2. Држач за шише ALUMINIUM

  1281043
  50 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC + Опрема ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC + Опрема ГРАТИС!

  18.999 ден.
  19.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ