Велосипед EXPLORER QUEST QES281S 28"/21" црно син
   Велосипед EXPLORER QUEST QES281S 28"/21" црно син
   Велосипед EXPLORER QUEST QES281S 28"/21" црно син

   Велосипед EXPLORER QUEST QES281S 28"/21" црно син

   Напиши рецензија (0)
   13.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седло HUABEI ELEGANT CRNO

   Рачки HERRMANS кратки црно-сиви

   Волан челик SF црн 31.8X640

   Гарнитура V-ALUбез рачка кочница

   Светло предно 5 LED DIODE NEW LIGHT

   Педали PP со катадиоптер

   Среден погон MTB CRNI 28/38/48T

   Осивина MTB на штраф 5S

   Ланец MTB MAYA Z50 P7003

   Рам V1 28" црн 36 дупки V1.28CR.

   Глава предна MTB челик црн SHUN F.

   Глава задна.MTB 36R ČELIK CRNA SHUNFE.

   SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622)CRNA VELO

   Браник EUROFENDER PVC CRNA ECO

   FAZ INDEX CRNO ŽUT 13T-28T SHUN F.

   Среден менувач.TOP PULL 28.6 48T POWER

   Заден менувач.INDEXNI NA RUPU 6/7 POWER

   Рачен менувач.POWER 7INDEX SFT-30

   Заден трепкач на монтажа PAKTREGER

   Гаранција:  1 година

   1281010
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед EXPLORER QUEST QES281S 28"/21" црно син

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед EXPLORER QUEST QES281S 28"/21" црно син

   13.999 ден.
   со ДДВ