Велосипед VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" црн 2020 CITY + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" црн 2020 CITY + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" црн 2020 CITY + Опрема ГРАТИС!

   Велосипед VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" црн 2020 CITY + Опрема ГРАТИС!

   Напиши рецензија (0)
   11.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со секој купен велосипед VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" црн 2020 CITY добивате гратис:

   • Ѕвонче
   • Држач за шише 
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште MTB-CITY COMFORT црно сребрено

   Рачки за волан MEGA црно сиви краци

   Волан 620MM 22.2X25.4MM црн

   Сет V PVC без рачки кочници

   Педали PVC KLASIK со лагер

   Среден погон MTB црн 22/32/42Т

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец MTB MAYA Z33 P6001

   Обрач  V1 26" црн 36 дупки V1.26CR.

   Предна глава MTB челик црна SHUN F.

   Задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.

   SP.26X1.75 (47-559) H-863 D.J

   Браник со држачи 26"

   Индекс на фаза црн 14T-28T SHUN FENG

   Среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO

   Заден менувач на кука

   Рачен менувач A REVO SHIFT POWER SFT-30

   Предно светло + заден трепкач CAT SIBESAIL

   Гаранција:  1 година

   ОПРЕМА ГРАТИС:

    

   1. Sвонче мало на тик

   2. Држач за шише ALUMINIUM

   1260205
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" црн 2020 CITY + Опрема ГРАТИС!

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" црн 2020 CITY + Опрема ГРАТИС!

   11.990 ден.
   со ДДВ