Велосипед EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" црно портокалово сив
   Велосипед EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" црно портокалово сив
   Велосипед EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" црно портокалово сив

   Велосипед EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" црно портокалово сив

   Напиши рецензија (0)
   13.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште HUABEI ELEGANT црно

   Рачки за волан HERRMANS црно сиви краци

   Волан челик SF црн 31.8X640

   Сет V-ALU без рачки кочници

   Предно светло со 2 функции 5 LED FOXEYE

   Педали PP со катадиоптери

   Среден погон MTB црн 28/38/48Т

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец MTB MAYA Z50 P7003

   Обрач  V1 28" црн 36 дупки V1.28CR.

   Предна глава MTB челик црна SHUN F.

   Задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.

   SP.28X1.75 (47-622) црна PNEUMAT.

   Браник EUROFENDER PVC црна еко

   Индекс на фаза жолт 13T-28T SHUN F.

   Среден менувач TOP PULL 28.6 48T POWER

   Заден менувач кука индексен 6/7 POWER RD18

   Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

   Заден трепкач на браник CITY

   Гаранција:  1 година

   1281039
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" црно портокалово сив

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" црно портокалово сив

   13.999 ден.
   со ДДВ