• Ново
  Велосипед TRINX X9 PRO 29“
  Велосипед TRINX X9 PRO 29“

  Велосипед TRINX X9 PRO 29“

  Напиши рецензија (0)
  47.400 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Рамка: Алуминиумска рамка

  Големина на тркало: 29“

  Големина на рам: М-16“

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Големина на рам: 19''.

  Големина на тркало: 26''

  Frame : TRINX Alloy Tri-Butted Smooth Welding 29"x19"
  Fork : 29" Magnesium Air Remote Lock-Out Suspension, Travel:100mm
  Shifter : SRAM , SX EAGLE
  Fd : SRAM , SX EAGLE
  Rd : SRAM , SX EAGLE
  Cassett : SRAM PG1210,EAGLE,11-50T
  Chain : SRAM SX,EAGLE
  Brake : SHIMANO BR-MT200 Hydraulic Disc
  Wheel Set : TRINX Alloy Double Wall
  Tyre : CST 29"*2.10"
  Chainwheel : Alloy,Double Walls
  Hub : FORMULA Alloy Double Sealed Bearing
  Saddle : TRINX Alloy
  Seatpost: TRINX Alloy
  Stem : TRINX Alloy
  Handlebar : TRINX Alloy
  20598
  20 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед TRINX X9 PRO 29“

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед TRINX X9 PRO 29“

  47.400 ден.
  со ДДВ