Велосипед TRINX K-016 26"
   Велосипед TRINX K-016 26"

   Велосипед TRINX K-016 26"

   Напиши рецензија (0)
   14.790 ден.
   18.990 ден.
   Заштеди 4.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Големина на рам: M-17''.

   Големина на тркало: 26''.

   Model: TRINX K-016 PRO
   Frame: TRINX 26" Hi-Ten
   Fork: Suspension , Travel: 100MM
   Shifter: SHIMANO ST-EF41
   Front Derallieur: TRINX FD-QD-35
   Rear Derallieur: TRINX RD-HG-18A
   Cassett: 7S 14-28T
   Chain: M30, 7S
   Brake: TRINX Alloy Mechanical Disc
   Wheel Set: Trinx Alloy Double Wall
   Tire: Kenda 29"*1.95"
   Chainwheel: 24/34/42T*175L
   HUB: Disc HUB
   Saddle: Trinx Sport
   Pedal: Natty Sport
   Handlebar: TRINX Small Rise
   17418
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед TRINX K-016 26"

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед TRINX K-016 26"

   14.790 ден.
   18.990 ден.
   Заштеди 4.200 ден.
   со ДДВ