Велосипед TRINX CUTE 1.0 24"
   Велосипед TRINX CUTE 1.0 24"

   Велосипед TRINX CUTE 1.0 24"

   Напиши рецензија (0)
   11.290 ден.
   16.990 ден.
   Заштеди 5.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Големина на рам: 17''.

   Големина на тркало: 24''.

   Рам TRINX Hi-Ten челична рамка 406MM, Lady
   Виљушка Hi-Ten челична виљушка
   Касета Челична 16Т
   Ланец КМС
   Седиште TRINX Comfort
   Гуми 24" х 1-3/8
   18212
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед TRINX CUTE 1.0 24"

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед TRINX CUTE 1.0 24"

   11.290 ден.
   16.990 ден.
   Заштеди 5.700 ден.
   со ДДВ