Велосипед TRINX K-014 24"
   Велосипед TRINX K-014 24"

   Велосипед TRINX K-014 24"

   Напиши рецензија (0)
   14.790 ден.
   28.990 ден.
   Заштеди 14.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Големина на рам: 11''.

   Големина на тркало: 24''.

   Frame : TRINX 24"*13" Hi-Ten Steel
   Fork: Suspension Travel:50mm
   Shifter: SHIMANO ST-EF41
   Fd: TRINX FD-QD-35
   Rd: TRINX RD-HG-18A
   Cassett: 7S 14-28T
   Chain: KMC 7S
   Brake: TRINX Alloy Mechanical Disc
   Wheel Set: TRINX Alloy Double Wall
   Tyre: CST 24"* 1.95" 27TPI
   Chainwheel: 24/34/42T*170L
   Hub: Disc Hub
   Saddle: TRINX Sport
   Seatpost: TRINX Hi-Ten Steel
   Stem: TRINX Alloy
   Handlebar: TRINX Flat
   18336
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед TRINX K-014 24"

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед TRINX K-014 24"

   14.790 ден.
   28.990 ден.
   Заштеди 14.200 ден.
   со ДДВ