• Пакет
  Велосипед Max AGGRESSOR 8.0 26’’ SILVER + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед Max AGGRESSOR 8.0 26’’ SILVER + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед Max AGGRESSOR 8.0 26’’ SILVER + Кацига ГРАТИС!

  Велосипед Max AGGRESSOR 8.0 26’’ SILVER + Кацига ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  9.999 ден.
  17.490 ден.
  Заштеди 7.491 ден.
  со ДДВ

  Наместо 10.698 ден.

  На залиха

  +ГРАТИС

  Високо Квалитетна заштитна кацига

  со USB задно светло

  Материјал: PC+EPS

  Големина за глава: 58-63cm

  со можност за подесување

  Тежина: 350 грама

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Метален рам 20’’

  Висококвалитетни гуми 26×1.95

  Метални рачки за кочници

  Vader седиште со М6 Qick Release

  Алуминиумски бандажи

  V-brake метални кочници

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

  Полу метални педали со лагери Среден потпирач

  1 година гаранција 

  800808 + 26028
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед Max AGGRESSOR 8.0 26’’ SILVER + Кацига ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед Max AGGRESSOR 8.0 26’’ SILVER + Кацига ГРАТИС!

  9.999 ден.
  17.490 ден.
  Заштеди 7.491 ден.
  со ДДВ

  Наместо 10.698 ден.