• Ново
  • Пакет
Велосипед Max AGGRESSOR 8.0 26’’ BLACK + Кацига ГРАТИС!
Велосипед Max AGGRESSOR 8.0 26’’ BLACK + Кацига ГРАТИС!
Велосипед Max AGGRESSOR 8.0 26’’ BLACK + Кацига ГРАТИС!

Велосипед Max AGGRESSOR 8.0 26’’ BLACK + Кацига ГРАТИС!

Напиши рецензија (0)
9.999 ден.
17.490 ден.
Заштеди 7.491 ден.
со ДДВ

Наместо 10.698 ден.

На залиха

+ГРАТИС

Високо Квалитетна заштитна кацига

со USB задно светло

Материјал: PC+EPS

Големина за глава: 58-63cm

со можност за подесување

Тежина: 350 грама

Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

Метален рам 20’’

Висококвалитетни гуми 26×1.95

Метални рачки за кочници

Vader седиште со М6 Qick Release

Алуминиумски бандажи

V-brake метални кочници

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

Полу метални педали со лагери Среден потпирач

1 година гаранција 

800807 + 26028
10 производи

Специфични референци

Ново

Нема рецензии во моментов

Напиши рецензија
Велосипед Max AGGRESSOR 8.0 26’’ BLACK + Кацига ГРАТИС!

16 други производи во иста категорија:

Велосипед Max AGGRESSOR 8.0 26’’ BLACK + Кацига ГРАТИС!

9.999 ден.
17.490 ден.
Заштеди 7.491 ден.
со ДДВ

Наместо 10.698 ден.