• Пакет
  Велосипед VENUM STILETTO 9.0 24'' + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед VENUM STILETTO 9.0 24'' + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед VENUM STILETTO 9.0 24'' + Кацига ГРАТИС!

  Велосипед VENUM STILETTO 9.0 24'' + Кацига ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  13.990 ден.
  со ДДВ

  Наместо 14.689 ден.

  На залиха

  +ГРАТИС

  Високо Квалитетна заштитна кацига

  со USB задно светло

  Материјал: PC+EPS

  Големина за глава: 58-63cm

  со можност за подесување

  Тежина: 350 грама

  Овој пакет содржи

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Метален рам 14’’

  Висококвалитетни гуми Wanda 24×1.95

  Полу алуминиумски рачки за кочници

  Vader Comfort седиште со М6 Qick Release

  Дупли алуминиумски бандажи 24’’

  Средна осовина со затворен касетен систем

  Шифтери со среден и  заден менувач-

  Брзо менување (Rapid Fire 21 speed) SHIMANO

  Полу метални педали со лагери

  Заден Потпирач

  802760 + 26028
  20 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед VENUM STILETTO 9.0 24'' + Кацига ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед VENUM STILETTO 9.0 24'' + Кацига ГРАТИС!

  13.990 ден.
  со ДДВ

  Наместо 14.689 ден.