IKEA MAMMUT детски стол розев
   IKEA MAMMUT детски стол розев
   IKEA MAMMUT детски стол розев
   IKEA MAMMUT детски стол розев

   IKEA MAMMUT детски стол розев

   Напиши рецензија (0)
   1.899 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: ПВЦ

   Боја: розево

   *погоден за надворешна употреба 

   Димензии на производот:

   Ширина: 39 cm

   Висина: 67 cm

   Седиште, длабочина: 26 cm

   Седиште, висина: 30 cm

   Димензии на пакувањето:  

   Должина: 45 cm

   Ширина: 39 cm

   Висина: 13 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 2.20  kg

   80382321
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA MAMMUT детски стол розев

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA MAMMUT детски стол розев

   1.899 ден.
   со ДДВ