IKEA MAMMUT детски стол син
   IKEA MAMMUT детски стол син
   IKEA MAMMUT детски стол син
   IKEA MAMMUT детски стол син

   IKEA MAMMUT детски стол син

   Напиши рецензија (0)
   1.899 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: ПВЦ

   Боја: сино 

   *погоден за надворешна употреба 

   Димензии на производот:

   Ширина: 39 cm

   Висина: 67 cm

   Седиште, длабочина: 26 cm

   Седиште, висина: 30 cm

   Димензии на пакувањето:  

   Должина: 45 cm

   Ширина: 39 cm

   Висина: 13 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 2.20  kg

   60365346
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA MAMMUT детски стол син

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA MAMMUT детски стол син

   1.899 ден.
   со ДДВ