IKEA MAMMUT Детско столче - бело
   IKEA MAMMUT Детско столче - бело
   IKEA MAMMUT Детско столче - бело
   IKEA MAMMUT Детско столче - бело

   IKEA MAMMUT Детско столче - бело

   Напиши рецензија (0)
   1.899 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: ПВЦ

   Боја: бело

   *погоден за надворешна употреба 

   Димензии на производот:

   Ширина: 39 cm

   Висина: 67 cm

   Седиште, длабочина: 26 cm

   Седиште, висина: 30 cm

   Димензии на пакувањето:  

   Должина: 45 cm

   Ширина: 39 cm

   Висина: 13 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 2.20  kg

   40365371
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA MAMMUT Детско столче - бело

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA MAMMUT Детско столче - бело

   1.899 ден.
   со ДДВ