IKEA SNIGLAR Маса за повивање
   IKEA SNIGLAR Маса за повивање
   IKEA SNIGLAR Маса за повивање
   IKEA SNIGLAR Маса за повивање
   IKEA SNIGLAR Маса за повивање
   IKEA SNIGLAR Маса за повивање
   IKEA SNIGLAR Маса за повивање
   IKEA SNIGLAR Маса за повивање

   IKEA SNIGLAR Маса за повивање

   Напиши рецензија (0)
   4.499 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: бука

   Боја: бука

   Макс. тежина: 11 кг

   Димензии на производот

   Должина: 72 см

   Ширина: 53 см

   Висина: 87 см

   Димензии на пакување

   Број на пакување: 1

   Должина: 97 см

   Ширина: 61 см

   Висина: 4 см

   Бруто Тежина: 10,80 кг

   20045205
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA SNIGLAR Маса за повивање

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA SNIGLAR Маса за повивање

   4.499 ден.
   со ДДВ