Детска масичка Вели, розева
   Детска масичка Вели, розева

   Детска масичка Вели, розева

   Напиши рецензија (0)
   999 ден.
   1.290 ден.
   Заштеди 291 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Ако барате масичка која совршено ќе се вклопи во детската соба тогаш Вели е правиот избор

   Спецификации:

   - Рамка од метал, површина од медијапан.

   - Достапна во розова боја.

   Димензии на производот:

   Должина: 30 см

   Длабочина: 30 см

   Висина: 29,5 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации:

   - Рамка од метал, површина од медијапан.

   - Достапна во розова боја.

   Димензии на производот:

   Должина: 30 см

   Длабочина: 30 см

   Висина: 29,5 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   199-000293

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детска масичка Вели, розева

   16 други производи во иста категорија:

   Детска масичка Вели, розева

   999 ден.
   1.290 ден.
   Заштеди 291 ден.
   со ДДВ