• Ново
  Детски лустер Бувче
  Детски лустер Бувче

  Детски лустер Бувче

  Напиши рецензија (0)
  1.490 ден.
  1.990 ден.
  Заштеди 500 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Спецификации:

  - Абажур изработен од ПВЦ ткаенина специјално дизајнирана за плафонски светла

  - Дизајнот на абажурот овозможува светлината да се шири кога светилката е вклучена.

  - Тип на сијалица E27 која не е вклучена во пакувањето.

  Димензии на производот:

  Должина: 30 см

  Длабочина: 30 см

  Висина: 70 см

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации:

  - Абажур изработен од ПВЦ ткаенина специјално дизајнирана за плафонски светла

  - Дизајнот на абажурот овозможува светлината да се шири кога светилката е вклучена.

  - Тип на сијалица E27 која не е вклучена во пакувањето.

  Димензии на производот:

  Должина: 30 см

  Длабочина: 30 см

  Висина: 70 см

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  202-000078
  99 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски лустер Бувче

  16 други производи во иста категорија:

  Детски лустер Бувче

  1.490 ден.
  1.990 ден.
  Заштеди 500 ден.
  со ДДВ