Детски стол Џери
   Детски стол Џери
   Детски стол Џери
   Детски стол Џери
   Детски стол Џери

   Детски стол Џери

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   2.090 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Детското столче Џери е тука да го придружува детето во светот на играта, сликањето и другите креативни активности.

   Спецификации:

   Стабилни ногарки изработени од буково дрво и медијапан.

   Достапно во бела- натур боја.

   Димензии на производот:

   Должина: 30 см

   Длабочина: 30 см

   Висина: 52 см

   Висина на седиштето: 27 см

   Висина на потпирачот: 25 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Детското столче Џери е тука да го придружува детето во светот на играта, сликањето и другите креативни активности.

   Спецификации:

   Стабилни ногарки изработени од буково дрво и медијапан.

   Достапно во бела- натур боја.

   Димензии на производот:

   Должина: 30 см

   Длабочина: 30 см

   Висина: 52 см

   Висина на седиштето: 27 см

   Висина на потпирачот: 25 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   120-000289
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски стол Џери

   16 други производи во иста категорија:

   Детски стол Џери

   1.590 ден.
   2.090 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ