Маса на преклоп - кафеава MK10-01-02
   Маса на преклоп - кафеава MK10-01-02
   Маса на преклоп - кафеава MK10-01-02

   Маса на преклоп - кафеава MK10-01-02

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   3.490 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Повеќенаменска маса на преклоп за вашата градина, тераса, за пинкник, за на плажа и тн. 

   Димензии: 60х80 cm

   Висина: 65 cm.

   Металните делови се изработени од дебели профили и обоени со електростатска боја за печка. Нема да наидете на проблеми како 'рѓосување или потемнување. Има цврста структура на телото со употребениот дебел профил.

   Произведено од дрво со врвен квалитет. Димензии на плоча: 60x80 cm. Висина (на отворена маса) - 65 cm.

   Механизмот за отворање и затворање е метална пружина, која е дизајнирана за долги години употреба. Има неспоредлива долговечност со евтините модели кои користат само пластични стеги. За безбедност се користи тврда пружина. Лесно се склопува. Можете лесно да го понесете во багажникот на секое возило. Идеална е за користење во вашата градина, викендица, за пикник, на тераса, за кампување, плажа и тн.

   маса сонома MK10-01-02

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Маса на преклоп - кафеава MK10-01-02

   16 други производи во иста категорија:

   Маса на преклоп - кафеава MK10-01-02

   1.990 ден.
   3.490 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ