IKEA MALM Фиокар со три фиоки
   IKEA MALM Фиокар со три фиоки
   IKEA MALM Фиокар со три фиоки
   IKEA MALM Фиокар со три фиоки
   IKEA MALM Фиокар со три фиоки

   IKEA MALM Фиокар со три фиоки

   Напиши рецензија (0)
   11.990 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: иверка, медијапан

   Боја: бела

   Димензии на производот:

   Ширина: 80 см

   Длабочина: 48 см

   Висина: 78 см

   Ширина на фиоката (внатрешна): 72 см

   Фиока, длабочина: 43 см

   Број на пакети: 2

   Димензии на пакувањето:

   -пакет бр.1

   Должина: 85 см

   Ширина: 50 см

   Висина: 14 см

   Бруто тежина: 27,28 кг

   -пакет бр.2

   Должина: 84 см

   Ширина: 47 см

   Висина: 10 см

   Бруто тежина: 17,90 kg

   20403562

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA MALM Фиокар со три фиоки

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA MALM Фиокар со три фиоки

   11.990 ден.
   со ДДВ