IKEA MALM Фиокар со четри фиоки
   IKEA MALM Фиокар со четри фиоки
   IKEA MALM Фиокар со четри фиоки
   IKEA MALM Фиокар со четри фиоки

   IKEA MALM Фиокар со четри фиоки

   Напиши рецензија (0)
   12.999 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   IKEA MALM Фиокар со четри фиоки

   Димензии на производот:

   • Ширина: 80 см
   • Длабочина: 48 см
   • Висина: 100 см
   • Ширина на фиоката (внатрешна): 72 см
   • Фиока, длабочина: 43 см
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

    Материјал: иверица, медијапан,

   Боја: бела

   Димензии на производот:

   • Ширина: 80 см
   • Длабочина: 48 см
   • Висина: 100 см
   • Ширина на фиоката (внатрешна): 72 см
   • Фиока, длабочина: 43 см

   Број на пакети: 2

   Димензии на пакувањето:

   Пакет бр. 1

   • Должина: 102 см
   • Ширина: 50 см
   • Висина: 11 см
   • Бруто тежина: 27,80 кг

   Пакет бр.2

   • Должина: 84 см
   • Ширина: 46 см
   • Висина: 12 см
   • Бруто тежина: 23,10 kg
   30403571

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA MALM Фиокар со четри фиоки

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA MALM Фиокар со четри фиоки

   12.999 ден.
   со ДДВ