МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ЕКО 1800Х750Х300 6Х75кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ЕКО 1800Х750Х300 6Х75кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ЕКО 1800Х750Х300 6Х75кг

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ЕКО 1800Х750Х300 6Х75кг

   Напиши рецензија (0)
   3.499 ден.
   4.299 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 450 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модел: 1193

   Број на полици: 6

   Вкупна носивост: 450 kg

   Висина: 1800 mm

   Ширина: 750 mm

   Длабочина: 300 mm

   Материјал: Метал-метал

   Се монтира со шрафови.

   25231
   23 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ЕКО 1800Х750Х300 6Х75кг

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ЕКО 1800Х750Х300 6Х75кг

   3.499 ден.
   4.299 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ