МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 1800Х900Х450 5Х200кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 1800Х900Х450 5Х200кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 1800Х900Х450 5Х200кг

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 1800Х900Х450 5Х200кг

   Напиши рецензија (0)
   4.190 ден.
   4.590 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 1.000 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модел: 2179

   Број на полици: 5

   Вкупна носивост: 1000 kg

   Висина: 1800 mm

   Ширина: 900 mm

   Длабочина: 450 mm

   Материјал: метал / медијапан

   25233
   30 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 1800Х900Х450 5Х200кг

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 1800Х900Х450 5Х200кг

   4.190 ден.
   4.590 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ