МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 180Х90Х40 5Х300кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 180Х90Х40 5Х300кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 180Х90Х40 5Х300кг

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 180Х90Х40 5Х300кг

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   4.890 ден.
   Заштеди 900 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Метален рафт со вкупна носивост од 1.500 кг. | Лесно склопување | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модел: 1177

   Број на полици: 5

   Вкупна носивост: 1500 kg

   Висина: 1800 mm

   Ширина: 900 mm

   Длабочина: 400 mm

   25234

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 180Х90Х40 5Х300кг

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 180Х90Х40 5Х300кг

   3.990 ден.
   4.890 ден.
   Заштеди 900 ден.
   со ДДВ