МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 180Х120Х45 5Х250кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 180Х120Х45 5Х250кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 180Х120Х45 5Х250кг

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 180Х120Х45 5Х250кг

   Напиши рецензија (0)
   5.490 ден.
   6.790 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 1.250 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модел: 1186

   Број на полици: 5

   Вкупна носивост: 1250 kg

   Висина: 1800 mm

   Ширина: 1200 mm

   Длабочина: 450 mm

   25235
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 180Х120Х45 5Х250кг

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 180Х120Х45 5Х250кг

   5.490 ден.
   6.790 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ