МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ХХЛ 1800Х1500Х600 4Х220 кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ХХЛ 1800Х1500Х600 4Х220 кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ХХЛ 1800Х1500Х600 4Х220 кг

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ХХЛ 1800Х1500Х600 4Х220 кг

   Напиши рецензија (0)
   7.890 ден.
   9.890 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 880 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модел: 1195

   Број на полици: 4

   Вкупна носивост: 880 kg

   Висина: 1800 mm

   Ширина: 1500 mm

   Длабочина: 600 mm

   Материјал: Метал (конструкција) и медијапан (полици).

   25263
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ХХЛ 1800Х1500Х600 4Х220 кг

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ХХЛ 1800Х1500Х600 4Х220 кг

   7.890 ден.
   9.890 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ