МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ПИКСИ 150Х75Х30 4Х50кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ПИКСИ 150Х75Х30 4Х50кг
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ПИКСИ 150Х75Х30 4Х50кг

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ПИКСИ 150Х75Х30 4Х50кг

   Напиши рецензија (0)
   2.050 ден.
   2.550 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 200 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модел: 1187

   Број на полици: 4

   Вкупна носивост: 200 kg

   Висина: 1500 mm

   Ширина: 750 mm

   Длабочина: 300 mm

   25230
   33 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ПИКСИ 150Х75Х30 4Х50кг

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ПИКСИ 150Х75Х30 4Х50кг

   2.050 ден.
   2.550 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ