МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 1800х900х400 5Х200кг
   МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 1800х900х400 5Х200кг

   МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 1800х900х400 5Х200кг

   Напиши рецензија (0)
   3.690 ден.
   4.490 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 1000 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модел: 2177

   Број на полици: 5

   Вкупна носивост: 1000 kg

   Висина: 1800 mm

   Ширина: 900 mm

   Длабочина: 400 mm

   Материјал: Метал и медијапан

   800146
   25 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 1800х900х400 5Х200кг

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 1800х900х400 5Х200кг

   3.690 ден.
   4.490 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ