МЕТАЛЕН РАФТ EKO 1700х750х300 5Х75кг
   МЕТАЛЕН РАФТ EKO 1700х750х300 5Х75кг

   МЕТАЛЕН РАФТ EKO 1700х750х300 5Х75кг

   Напиши рецензија (0)
   3.190 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 375 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модел: 1192

   Број на полици: 5

   Вкупна носивост: 350 kg

   Висина: 1700 mm

   Ширина: 750 mm

   Длабочина: 300 mm

   Материјал: Метал

   800148
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ EKO 1700х750х300 5Х75кг

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ EKO 1700х750х300 5Х75кг

   3.190 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ