МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 2130х900х450 5Х175кг
   МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 2130х900х450 5Х175кг

   МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 2130х900х450 5Х175кг

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 875 кг. | Лесно склопување | Брза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модел: 1198

   Број на полици: 5

   Вкупна носивост: 875 kg

   Висина: 2130 mm

   Ширина: 900 mm

   Длабочина: 450 mm

   Материјал: Метал / медијапан

   800149
   15 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 2130х900х450 5Х175кг

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 2130х900х450 5Х175кг

   3.990 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ