МЕТАЛЕН РАФТ MAX HR 2181 1770х1600х600 4х600KG
   МЕТАЛЕН РАФТ MAX HR 2181 1770х1600х600 4х600KG

   МЕТАЛЕН РАФТ MAX HR 2181 1770х1600х600 4х600KG

   Напиши рецензија (0)
   10.790 ден.
   13.490 ден.
   Заштеди 2.700 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Метален рафт со вкупна носивост од 2400 kg. | Лесно склопување | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии (ВхШхД): 177х160х60cm

   Број на полици: 4х600 kg

   Вкупна носивост: 2400 kg

   Материјал: Метал-Медијапан

   Боја: Галванизирана

   Монтажа: Жлебови

   Модел: 2181

   800568

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ MAX HR 2181 1770х1600х600 4х600KG

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ MAX HR 2181 1770х1600х600 4х600KG

   10.790 ден.
   13.490 ден.
   Заштеди 2.700 ден.
   со ДДВ