МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x1200x600 галванизирана
   МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x1200x600 галванизирана
   МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x1200x600 галванизирана

   МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x1200x600 галванизирана

   Напиши рецензија (0)
   5.300 ден.
   6.900 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 1250 kg. | Лесно склопување без употреба на шрафови | 5 години гаранцијаБрза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   димензии ВхШхД: 1800x1200x600

   број на полици: 5

   боја: Галванизирана

   носивост по полица [Кг]: 250

   материјал на конструкција: метал

   материјал на полица: медијапан

   гаранција: 5 години

   (Гарантниот рок почнува од денот на купување и трае 5 години. Гаранцијата не важи во случај на неправилна монтажа и неадекватно ракување при употреба и транспорт).

   601103
   22 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x1200x600 галванизирана

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x1200x600 галванизирана

   5.300 ден.
   6.900 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ