МЕТАЛЕН РАФТ COSY XXL 1800x1800x600 галванизирана
   МЕТАЛЕН РАФТ COSY XXL 1800x1800x600 галванизирана

   МЕТАЛЕН РАФТ COSY XXL 1800x1800x600 галванизирана

   Напиши рецензија (0)
   7.900 ден.
   10.400 ден.
   Заштеди 2.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 1000 kg. | Лесно склопување без употреба на шрафови | 5 години гаранцијаБрза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   димензии ВхШхД: 1800x1800x600

   број на полици: 5

   боја: Галванизирана

   носивост по полица [Кг]: 200

   вкупна носивост [Кг]: 1000

   материјал на конструкција: метал

   материјал на полица: медијапан

   гаранција: 5 години

   (Гарантниот рок почнува од денот на купување и трае 5 години. Гаранцијата не важи во случај на неправилна монтажа и неадекватно ракување при употреба и транспорт).

   601105
   36 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ COSY XXL 1800x1800x600 галванизирана

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ COSY XXL 1800x1800x600 галванизирана

   7.900 ден.
   10.400 ден.
   Заштеди 2.500 ден.
   со ДДВ