МЕТАЛЕН РАФТ LARGO 1770x1600x600
   МЕТАЛЕН РАФТ LARGO 1770x1600x600
   МЕТАЛЕН РАФТ LARGO 1770x1600x600

   МЕТАЛЕН РАФТ LARGO 1770x1600x600

   Напиши рецензија (0)
   9.300 ден.
   12.400 ден.
   Заштеди 3.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт со вкупна носивост од 2400 kg. | Лесно склопување без употреба на шрафови | 5 години гаранцијаБрза испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   димензии ВхШхД:  1770x1600x600

   број на полици: 4

   боја: галванизирана

   носивост по полица [Кг]: 600

   материјал на конструкција: метал

   материјал на полица: медијапан

   гаранција: 5 години

   (Гарантниот рок почнува од денот на купување и трае 5 години. Гаранцијата не важи во случај на неправилна монтажа и неадекватно ракување при употреба и транспорт).

   601200
   84 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ LARGO 1770x1600x600

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ LARGO 1770x1600x600

   9.300 ден.
   12.400 ден.
   Заштеди 3.100 ден.
   со ДДВ