IKEA HYLLIS метален рафт
   IKEA HYLLIS метален рафт
   IKEA HYLLIS метален рафт
   IKEA HYLLIS метален рафт
   IKEA HYLLIS метален рафт
   IKEA HYLLIS метален рафт
   IKEA HYLLIS метален рафт
   IKEA HYLLIS метален рафт

   IKEA HYLLIS метален рафт

   Напиши рецензија (0)
   2.020 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   IKEA HYLLIS метален рафт за надворешна и внатрешна употреба

   Карактеристики на производот 

   Материјал:  метал

   Мах. оптоварување на рафт: 25 кг

   Димензии на производот

   Ширина: 60 ​​см

   Длабочина: 27 см

   Висина: 140 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   IKEA HYLLIS метален рафт за надворешна и внатрешна употреба

   Карактеристики на производот 

   Материјал:  метал

   Мах. оптоварување на рафт: 25 кг

   Димензии на производот

   Ширина: 60 ​​см

   Длабочина: 27 см

   Висина: 140 см

   Димензии на пакување

   Број на пакување: 1

   Должина: 141 см

   Ширина: 29 см

   Висина: 4 см

   Бруто Тежина: 5.93 кг

   278578

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA HYLLIS метален рафт

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA HYLLIS метален рафт

   2.020 ден.
   со ДДВ