IKEA HYLLIS Метален рафт
   IKEA HYLLIS Метален рафт
   IKEA HYLLIS Метален рафт
   IKEA HYLLIS Метален рафт
   IKEA HYLLIS Метален рафт

   IKEA HYLLIS Метален рафт

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рафт за надворешна и внатрешна употреба

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал:  метал

   Мах. оптоварување на рафт: 25 кг

   Димензии на производот:

   Длабочина: 27 cm

   Ширина: 60 cm

   Висина: 74 cm

   Димензии на пакувањето: 

   Должина: 74 cm

   Ширина: 30 cm

   Висина: 4 cm

   Број пакети: 1

   Бруто тежина на пакувањето: 3,78 kg

   30428326
   42 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA HYLLIS Метален рафт

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA HYLLIS Метален рафт

   1.990 ден.
   со ДДВ