МЕТАЛЕН РАФТ 1178 MAX МЕТАЛ МЕДИЈАПАН 180x120x45/5x275kg БЕЛ
   МЕТАЛЕН РАФТ 1178 MAX МЕТАЛ МЕДИЈАПАН 180x120x45/5x275kg БЕЛ

   МЕТАЛЕН РАФТ 1178 MAX МЕТАЛ МЕДИЈАПАН 180x120x45/5x275kg БЕЛ

   Напиши рецензија (0)
   6.190 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Метален рафт со вкупна носивост од 1375 kg. | Лесно склопување | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии (ВхШхД): 1800х1200х450mm

   Број на полици: 5х275 kg

   Вкупна носивост: 1375 kg

   Материјал: Метал-Медијапан

   Боја: Бела

   Монтажа: Жлебови

   Модел: 1178

   802559

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   МЕТАЛЕН РАФТ 1178 MAX МЕТАЛ МЕДИЈАПАН 180x120x45/5x275kg БЕЛ

   16 други производи во иста категорија:

   МЕТАЛЕН РАФТ 1178 MAX МЕТАЛ МЕДИЈАПАН 180x120x45/5x275kg БЕЛ

   6.190 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ