• Ново
  Мока Пот ABERT STAINLESS STILL
  Мока Пот ABERT STAINLESS STILL

  Мока Пот ABERT STAINLESS STILL

  Напиши рецензија (0)
  1.199 ден.
  1.499 ден.
  Заштеди 20%
  со ДДВ
  Распродадено

  Капацитет: 2 кафиња

  Производител: ABERT ITALY

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  003526

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Мока Пот ABERT STAINLESS STILL

  3 други производи во иста категорија:

  Мока Пот ABERT STAINLESS STILL

  1.199 ден.
  1.499 ден.
  Заштеди 20%
  со ДДВ