• Ново
  Мока Пот BERLINGER HAUS BH-6387
  Мока Пот BERLINGER HAUS BH-6387

  Мока Пот BERLINGER HAUS BH-6387

  Напиши рецензија (0)
  959 ден.
  1.199 ден.
  Заштеди 20%
  со ДДВ
  На залиха

  Капацитет: 3 кафиња

  Производител: BERLINGER HOUSE

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  003647
  50 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Мока Пот BERLINGER HAUS BH-6387

  3 други производи во иста категорија:

  Мока Пот BERLINGER HAUS BH-6387

  959 ден.
  1.199 ден.
  Заштеди 20%
  со ДДВ