Телескопска пила 525P5S HUSQVARNA
   Телескопска пила 525P5S HUSQVARNA

   Телескопска пила 525P5S HUSQVARNA

   Напиши рецензија (0)
   37.485 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Професионална телескопска пила со расклопување која овозможува лесна достапност и на највисоките гранки, а од друга страна лесен транспорт. Има мала маса, одлична ергономија и супериорен баланс кои допринесуваат за удобна работа дури и кај најтешко достапните гранки. Располага со X-Torq® мотор кој гарантира рапидно забрзување и висок вртежен момент, но и редуцирана потрошувачка и ниска емисија на штетни гасови

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Teхнички карактеристики:

   Моќност на мотор: 1 kW

   Зафатнина на цилиндар: 25,4 cm3

   Број на вртежи:  8500 rpm

   Резервоар:  0,5 l

   Должина со продолжеток:  340 cm

   Вид на пила : Бензиска

   Производител: Husqvarna

   Земја на потекло: Шведска

   Гаранција: 1 година

   008367
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Телескопска пила 525P5S HUSQVARNA

   16 други производи во иста категорија:

   Телескопска пила 525P5S HUSQVARNA

   37.485 ден.
   со ДДВ