Пила 550XP MARK II HUSQVARNA
   Пила 550XP MARK II HUSQVARNA

   Пила 550XP MARK II HUSQVARNA

   Напиши рецензија (0)
   49.050 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моторна пила развиена за професионалци и големи земјопоседници кои имаат потреба од моќна и сигурна моторна пила. Има перфектен дизајн, нуди иновативни решенија и пружа лесна употреба. Уникатната X-Torq® технологија на мотор обезбедува повеќе моќ со 20% помала потрошувачка и 75% помалку штетни гасови.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Технички карактеристики:

   Моќност: 3,0 kW

   Зафатнина на цилиндар: 50,1 cm3

   Тип на ланец: .325

   Мач 32 заби

   Тежина: 5,3 kg

   Вид на пила: Бензиска

   Производител: Husqvarna

   Земја на потекло: Шведска

   Гаранција: 1 година

   012612
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пила 550XP MARK II HUSQVARNA

   16 други производи во иста категорија:

   Пила 550XP MARK II HUSQVARNA

   49.050 ден.
   со ДДВ