Пила 545 MARK II- Профи HUSQVARNA
   Пила 545 MARK II- Профи HUSQVARNA

   Пила 545 MARK II- Профи HUSQVARNA

   Напиши рецензија (0)
   43.930 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќна моторна пила, издржлива и лесна за ракување, која се користи за сечење, кастрење и потсекување на мали, средни и средно големи дрвја. Нејзиниот дизајн и мноштвото иновативни карактеристики овозможуваат ефикасно, доверливо и удобно работење.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Технички карактеристики:

   Зафатнина на цилиндар: 50,1 cm3

   Моќност: 2,7 kW

   Тип на ланец: .325, 1,3mm

   Големина на мач: 15 in (38 cm)- 32 заби

   Тежина: 5,3 kg

   Вид на пила: Бензиска

   Производител: Husqvarna

   Земја на потекло: Шведска

   Гаранција: 1 година

   022169
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пила 545 MARK II- Профи HUSQVARNA

   16 други производи во иста категорија:

   Пила 545 MARK II- Профи HUSQVARNA

   43.930 ден.
   со ДДВ