Пила 365 -Профи HUSQVARNA
   Пила 365 -Профи HUSQVARNA

   Пила 365 -Профи HUSQVARNA

   Напиши рецензија (0)
   39.440 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Најпопуларната профи-моторна пила, наследник на неприкосновената 61, тестирана од најголемите професионални сечачи, во најекстремни услови. Комбинација од мала маса и чиста моќ која може да се користи за најразлични апликации. X-Torq® моторот испорачува врвни перформанси со минимална потрошувачка и минимум штетни, издувни гасови. 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Teхнички карактеристики:

   Моќност: 3,6 kW

   Зафатнина на цилиндар: 70,7 cm3

   Големина на мач: 18'' , 45 cm (34 заби)

   Tип на ланец: 3/8 1,5 mm 

   Тежина: 6,4 kg

   Вид на пила: Бензиска

   Производител: Husqvarna

   Земја на потекло: Шведска

   Гаранција: 1 година

   006042
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пила 365 -Профи HUSQVARNA

   16 други производи во иста категорија:

   Пила 365 -Профи HUSQVARNA

   39.440 ден.
   со ДДВ